Tu jest ładnie – 2. edycja

Gminna Biblioteka Publiczna w Fabiankach zaprasza dzieci w wieku 3-12 lat do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego „Tu jest ładnie”. Tym razem zachęcamy do narysowania siebie: podczas spacerów, zabaw na świeżym powietrzu, w drodze do szkoły czy przedszkola. Mile widziane typowe elementy naszego krajobrazu: charakterystyczne dla naszej gminy budynki (szkoły, przedszkola, biblioteka), droga, las, jezioro itp.

Na prace (w technice dowolnej; format A4) czekamy do końca listopada 2021roku. Do rysunku należy dołączyć imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (na oddzielnej kartce). Prace muszą być wykonane samodzielnie przez dziecko.

Podsumowanie konkursu nastąpi w grudniu br. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Opiekunowie wyrażają zgody na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku dziecka (formularze dostępne w bibliotece).