O wakacjach, książkach i bezpieczeństwie

Tuż przed wakacjami odwiedzili bibliotekę uczniowie ze SP w Fabiankach. Rozmawialiśmy o bezpiecznych wakacjach. Nie zabrakło też wakacyjnych przygód bohaterów książkowych i zagadek.

22 czerwca bibliotekę odwiedziła najmłodsza grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Fabiankach.Wspólnie zastanawialiśmy się nad bezpiecznymi wakacjami, np.: czy można wchodzić do baseniku bez obecności osoby dorosłej, jakie buty są dobre na wyprawę w górach, kiedy korzystamy z nakryć głowy czy specyfików na kąsające owady. Okazało się też, że obecność dzieci przyciąga innych czytelników. Jakie to miłe, gdy życie w bibliotece wre! Kochani, cudownych wakacji!

I nie zapominajcie, że biblioteka czeka na Was również w czasie letniego odpoczynku. A będzie warto! Szczegóły już wkrótce…