Jesteś tutaj: Start

Strona główna

MAK+
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
15 września 2020

Narodowe czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego za nami

          Kapryśna pogoda (zapewne krążył gdzieś duch Balladyny) sprawiła, że czytaliśmy nie w plenerze, a w bibliotece.  Świetne interpretacje czytanych fragmentów, ciasto z malinami, malinowa herbatka wprowadziły w znakomite nastroje. Tematyka „Balladyny” dała też początek gorącej dyskusji. W przyszłym roku będziemy czytać „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Czytaj więcej o: Narodowe czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego za nami
1 września 2020

Od 14 września wolny dostęp do półek

       Z dniem 14 września  Gminna Biblioteka Publiczna w Fabiankach przywraca  wolny dostęp do półek dla czytelników. Obowiązują: maseczki, dezynfekcja dłoni przed wejściem do pomieszczeń bibliotecznych, zachowanie odległości 1,5 m od innych osób. W bibliotece będzie mogło przebywać jednocześnie 2 czytelników – prosimy więc o sprawny wybór książek. Nie będą dostępne jeszcze stanowiska komputerowe oraz czytelnia. Nadal obowiązywać będzie kwarantanna dla oddawanych książek (3 dni). O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Czytaj więcej o: Od 14 września wolny dostęp do półek
31 sierpnia 2020

Narodowe czytanie 2020

     Gminna Biblioteka Publiczna w Fabiankach zaprasza na Malinowe Popołudnie z „Balladyną” Juliusza Słowackiego 5 września (sobota), godz.15.00-16.00. W programie:
   - czytanie fragmentów „Balladyny”
   - okolicznościowy stempel na egzemplarzach „Balladyny”
   - malinowy poczęstunek
   - malinowa niespodzianka

Czytaj więcej o: Narodowe czytanie 2020
24 sierpnia 2020

Godziny otwarcia biblioteki

      Informujemy, że przez 3 dni:  od 26 do 28 sierpnia (środa, czwartek, piątek)  biblioteka będzie czynna w godzinach: 8.00-16.00.

Czytaj więcej o: Godziny otwarcia biblioteki